Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból w klatce piersiowej
Ostatnimi czasy mam wątpliwą przyjemność odczuwać gniecenie i i ból w okolicach klatki piersiowej. Tak mniej więcej na wysokości mostka, uczucie jak gdyby zaciskała się coraz ciaśniej żelazna obręcz i uniemożliwiała zaczerpnięcie oddechu. Szczęśliwie są to krótkie epizody, zwykle gdy siedzę lub leżę. Czasem ból potrafi mnie obudzić w środku nocy i troszkę potrzymać. Przy pierwszej takiej akcji, nie ukrywam, byłam dość mocno przestraszona. Zgłosiłam problem lekarzowi prowadzącemu i usłyszałam, że najprawdopodobniej winne są mięśnie, a właściwie fakt, że gdy stoję to ładnie wszystko się trzyma, jak w gorsecie, a przy rozluźnieniu zaczynają się problemy. Gdyby ból był dłuższy lub kłopoty z oddychaniem narastały mam jechać od razu do szpitala. Miejmy nadzieję, że nie będzie to konieczne.

Uprzedzając pytania, kręgosłup mam w miarę prosty Smile serce też ma się w porządku, ciśnienie w normie, raczej niskie, żadnych dotychczas problemów z układem oddechowym nie stwierdzono.

Czy ktoś z Was miał/ ma podobne doświadczenia? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzicie?
Odpowiedz
Ja takie bóle w klatce piersiowej, w okolicy mostka, miałam przed zdiagnozowaniem u mnie miastenii. Ale po tymektomii bóle przeszły Smile
Odpowiedz
A widzisz to ciekawe, moja grasica jest szczątkowa i nie kwalifikuje się do usunięcia Smile A ból jak dokuczał, tak dalej daję się we znaki...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości