Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmieszne sytuacje związane z chorobą
Big Grin 
Tak mi przyszło do głowy, że może też mieliście jakieś zabawne epizody związane z chorobą i chcecie się podzielić.
To ja zacznę:
Na początku choroby jak jeszcze lepiej się czułem i chodziłem do klubów stałem sobie na uboczu popijając wodę mineralną, sięgnąłem do kieszeni wyciągnąłem Mestinon i chyc szybkim ruchem ukradkiem połknąłem wymaganą dawkę.
Mija chwila podchodzi przedstawiciel młodzieży i pyta się czy nie wiem gdzie tu można kupić jakieś dropsy.
Odpowiadam, że o tej porze to w Żabce mogą mieć cukiereczki Wink
On na to, że przecież widział jak sam biorę i pewnie mam tego więcej bo skoro nie piję alkoholu to muszę na czymś być to mógłbym się podzielić. I taki był natrętny, że miałem ochotę mu dać jedną żeby go przeczyściło ale rozwaga wzięła górę i tylko go spławiłem.
Takie tam trochę czerstwe ale mnie wtedy to dosyć rozbawiło  Big Grin
Odpowiedz
(09-07-2015, 20:22 )Kwiatkowski napisał(a):  Tak mi przyszło do głowy, że może też mieliście jakieś zabawne epizody związane z chorobą i chcecie się podzielić.
To ja zacznę:
Na początku choroby jak jeszcze lepiej się czułem i chodziłem do klubów stałem sobie na uboczu popijając wodę mineralną, sięgnąłem do kieszeni wyciągnąłem Mestinon i chyc szybkim ruchem ukradkiem połknąłem wymaganą dawkę.
Mija chwila podchodzi przedstawiciel młodzieży i pyta się czy nie wiem gdzie tu można kupić jakieś dropsy.
Odpowiadam, że o tej porze to w Żabce mogą mieć cukiereczki Wink
On na to, że przecież widział jak sam biorę i pewnie mam tego więcej bo skoro nie piję alkoholu to muszę na czymś być to mógłbym się podzielić. I taki był natrętny, że miałem ochotę mu dać jedną żeby go przeczyściło ale rozwaga wzięła górę i tylko go spławiłem.
Takie tam trochę czerstwe ale mnie wtedy to dosyć rozbawiło  Big Grin

Hahaha, dilowanie mestinonem <3
Odpowiedz
dobre Big Grin
Odpowiedz
Big Grin U mnie koledzy z roku żartowali sobie kiedyś, że powinnam zostać dilerem i podzielić się tymi prochami Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości