Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dr Małgorzata Bilińska - Gdańsk
Ta informacja jest już na stronie miastenia-gravis.pl (w zakładce "Polecani lekarze"), ale wkleję ją też tutaj i dodam 2 słowa.

Za największego eksperta od miastenii w Trójmieście, a chyba nawet na całym Pomorzu, jest uważana pani dr Małgorzata Bilińska, która pracuje w Klinice Neurologii UCK i przyjmuje w Poradni Miastenii przy UCK oraz w LuxMedzie (we wtorki, wizyta kosztuje 125 zł).

Poradnia Miastenii:
ul. Dębinki 7
80-952 Gdańsk
budynek nr 15

LuxMed:
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

Terminy w Poradni Miastenii są odległe (ja czekam 10 m-cy), a w LuxMedzie też niezbyt szybkie (w moim przypadku średnio 1,5 m-ca).

Jestem pod opieką dr Bilińskiej od lipca i - choć nadal nie jest za wesoło, jeśli chodzi o skuteczność leczenia, które, jak wiadomo, niełatwo dobrać - jestem zadowolona Smile Pani doktor jest bowiem nie tylko doświadczoną specjalistką, ale też bardzo sympatyczną, ciepłą i uczynną osobą.
Odpowiedz
Zgadzam się w stu procentach co do Pani dr Bilińskiej, jestem pod jej opieką choć mieszkam 200 km od Gdańska to nie zamienię jej na innego lekarzaWink
Odpowiedz
Też mam 200 do gdanska ...tez się tam leczę i tez czekam na efekty....
a co do lekarza potwierdzam baardzo sympatyczna osoba Angel
[Obrazek: th_0girlcupcake.gif]
mimo, pomimo i wbrew....
Odpowiedz
Sympatyczna i kompetentna, oby takich lekarzy jak najwięcej bo widać ,że jej zalezy na pacjencie..
Odpowiedz
LUX Med nieaktualny Smile
DOKTOR BILIŃSKA
Quattro Towers, Gdańsk Wrzeszcz
ul. Partyzantów 8/105

ma swoja stronkę w internecie nie trudno znaleźć.
Najwspanialsza <3 Tylko dzięki niej jeszcze żyję Big Grin ja mam ponad 250 km, warte każdego jednego Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości